Sodyba "Genutės ranča"

Sodyba įsikūrusi ant Ilgio ežero kranto. Graži, tvarkinga aplinka, du tvenkiniai, pratekantis upelis. Pagrindiniame pastate yra pokylių salė, kurioje telpa 70 žmonių. Kambariai su visais patogumais. Yra ir atskiras pastatas su sale, kurioje telpa 20 žmonių. Pirtis, plaukiojantis pastatas su sale ant vandens, krepšinio, tinklinio aikštelės, valtys ir kitos pramogos. Sodyba labiau pritaikyta įmonių, šeimos šventėms, pobūviams bei konferencijoms organizuoti. Sodyboje su nakvyne apgyvendinama 60 žmonių. Sodyba renovuota 2018 metais.

Mes Jums siūlome:


Visos sodybos nuoma                                

Sodyboje gali pramogauti ir nakvoti iki 60 asmenų. Sodyboje yra: Lauko židinys, Terasa, Pavėsinė, Grilis kepsninė, Oro kondicionierius, Šašlykinė/iešmai, Laiptų apsauga, Garso aparatūra, TV, Leidžiama atsivežti gyvūnus, Vaizdas į mišką, Vaizdas į ežerą, Rankšluoščiai, Patalynė, Indai, Orkaitė, Kaitlentė, Mikrobangų krosnelė, Virdulys, Šaldytuvas, Balkonas, Drabužinė/spinta, Stovėjimo aikštelė, Vaikų žaidimo vieta.


Pokylių salė 20 asmenų su terasa                              

Namelis skirtas įvairiems renginiams iki 20 asmenų. Namelyje rasite virtuvę, 20 asmenų pritaikytą salę, kurioje yra židinys, du tualetus, kaitlentę, orkaitę, indus. Namelis išsiskiria ypač vaizdinga akmenine terasa ir nuostabiu vaizdu į Ilgio ežero kraštovaizdį.


Keturiolikos vietų namelis                           
Namelyje yra: dvi dvigulės lovos pirmame ir penkios dvigules lovos antrame aukšte, tualetas, virtuvė, dušas, TV, mikrobangų krosnelė, virdulys, stalo įrankiai ir lėkštės. Prie namelio galima mėgautis vaikų žaidimo aikštele, įrengta terasa.
Namelis puikiai tinka praleisti laisvalaikį nedideliai kompanijai ar šeimai.


Pantoninis lieptas šventėms                           
Pas mus švęskite savo šventes tiesiog ant vandens!!!

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie